top of page

Natus Vincere - чемпіони Blast Premier World Finals...знову!)


Майже весь минулий тиждень, у студії під Копенгагеном проходили фінали серії турнірів від Blast. Вісім найкращих команд, за версією турнірного оператора, зійшлися у боротьбі за ще один мільйон доларів. Так би мовити, підводячи риску під усім 2021 роком. Вийшло, зізнаюся, дуже цікаво. Хоч і були побоювання на цю тему. Проте NAVI підняли градус одразу.


Це сталося тому, що команда програла свій матч-відкриття та опинилася в зустрічах на виживання, тоді як мала йти верхньою сіткою. Програли вони "мертвому" колективу, так вже якийсь час називають Team Liquid. За що отримали шквал негативу, воно і не дивно.


Решта матчів завершилася очікувано: Gambit, Vitality та G2 переграли Heroic, Astralis та NIP, відповідно.


Історія складається неабияка, оскільки поквитатися та вибити з турніру хочуть всі, не даремно Natus Vincere займають першу сходинку рейтингу - вони насолили всім.


Heroic стали першими. Данці не так давно говорили, що вони єдина команда, здатна обіграти чемпіонів. Після були французи з G2. Ці хлопці програли у французькому дербі та чекали розплати за фінал Мажору - не судилося.


Матч-реванш також відбувся. Liquid не закріпилися зверху (поступилися Gambit), тому йшли низом. Цього разу криптоніт не спрацював. Відлетіли американці, проте не без спроб нав'язатися.


У верхньому та нижньому фіналі опинилися Vitality. Складно напевно, програвати СНД колективам двічі за два дні. Що напевно було важким - прощатися. Оскільки це були їх останні матчі разом. Ден Мадесклер не витримав. Емоції капітана прорвалися у прямому ефірі.


Ще один Гранд Фінал із двома командами нашого регіону - Gambit проти Natus Vincere. І вже вибачте фанати NAVI, але яке було бажання лаятися на них за таку гру на de_mirage. Так, колектив переміг суперника на de_ancient, появи якого не очікував ніхто. Потім розгромили опонента на вирішальній карті, та можна було без цього. Ну погодьтеся.


Цією перемогою NAVI повторили своє досягнення початку року - тоді колектив переміг у фіналах турнірів Blast, тільки 2020 року. Того разу команда також упала в нижню сітку, така собі традиція.


Цей кубок є восьмим для організації за рік. Але вони досягли не тільки цього:

  • отримали рекордні $4 275 000 призових;

  • виграли 95% матчі в офлайні, програвши тільки ту гру американцям;

  • Сашко Костилєв отримав рекордні 8 звань MVP, попередній рекорд належить Ніколаю Рідцу, у device таких було 7,

та останнє, однак не менш важливе - у свої 18, Валерій Ваховський, виграв "ледь не все на професійній сцені", як говорять кіберспортивні таланти. І це за один рік!


Саме цим моментом пропоную завершити сезон змагального CS:GO найвищого ґатунку. Так, ще є невеличкі турніри. Та ми розуміємо - це трішки не той рівень.


Варто лише додати: "Це було класно! Побачимось через два місяці!"


Фото - зображення люб'язно поцупили із соціальних мереж Blast


6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page