top of page

Ідеальні навушники для геймера - якими вони повинні бути?


Ви чи ваша дитина проводите багато вільного часу за монітором, занурюючись з головою до фантастичного гейм-світу? Тоді вам буде цікаво дізнатися, як вибрати хороші навушники для улюблених ігор, бо не створювати незручностей родичам та найближчим сусідам надто гучною «стріляниною» чи музикою. Пропонуємо почати з найголовнішого, навчившись правильно обирати їх за характеристиками, та вільно орієнтуватися у великому асортименті.


Варто знати: справжні геймерські навушники дещо відрізняються від звичайних, для прослуховування музики. Вони повинні не тільки гарно передавати звукові сигнали, але й бути максимально комфортними для користувача. А також мати потужний мікрофон та високе шумопригнічення, аби ви могли вільно спілкуватися з онлайн-«братами» за геймом. Чимале значення має також дизайн пристрою.


Популярні різновиди виробів


Розмірковуєте, на що потрібно звернути увагу під час вибору ігрових навушників? Для початку пропонуємо визначитись з їх видом, конструкцією та форм-фактором. Представляємо короткий огляд найпопулярніших моделей навушників, що підходять геймеру:

  • Повнорозмірні — найбільші серед гарнітури. Повністю закривають вушну раковину, дають якісний звук та велику гучність. Кращий варіант для дому.

  • Накладні — трохи менші за повнорозмірні. Накладаються поверх вух, але повністю не закривають їх. Невеликі за масою, але не ізолюють повністю від зовнішнього оточення.

  • Внутрішньоканальні — вставляються до вушного проходу. Надійніші за таблетки, дешевші за великі моделі. Компактні, гарно гасять сторонні шуми, однак довго носити їх не можна - це небезпечно для здоров’я.

Це важливо: вкладиші (таблетки) краще відкласти осторонь, та застосовувати для прослуховування музики.


Як розшифрувати цифрові показники на коробці геймерських навушників?


Пропонуємо розібратись з найважливішими позначеннями:

  • Літери DSP показують емуляцію — перетворення звуку на об’ємний, що дозволяє повністю переноситись до віртуального світу.

  • Опір (в Омах) — чим вище, тим краще навушники підходять до ПК чи ноутбуку.

  • Частотний діапазон (в Герцах, може сягати 20000) — впливає на якість звукових сигналів.

  • Потужність (в Децибелах) — показує, наскільки гучним може бути звук.

З дротом чи без нього – що краще?


Вирішувати, купувати дротові або бездротові навушники для ігор — цілком ваша справа. Але більшість геймерів, піклуючись про власний комфорт, робить вибір на користь другої категорії. Відсутність дроту дозволяє:

  • Отримати максимальну свободу, вільно пересуваючись за монітором чи по всьому приміщенню.

  • Не боятись пошкодити чи перекрутити дрота, та втратити звук у найвідповідальніший момент.

  • Позбутися прив’язки до ПК.

Бездротові моделі трохи дорожчі за класичні дротові, можуть мати автономне живлення, чи підзаряжатися від бази. Вони розраховані на різну відстань, та з’єднуються через ІК-порт, Bluetooth чи Wi-Fi. Але дротові мають дві великих переваги — вони визнані більш надійними в плані трансляції звуку, та підлягають ремонту.


Як підібрати геймерські навушники?


Перед покупкою радимо вивчити основні характеристики ігрової гарнітури, серед яких чутливість, імпеданс, потужність, ступінь спотворення звуку, шумоподавлення. Колір та дизайн обираються індивідуально, за вашим смаком. Звертайте увагу також на з’єднання — окрім стандартної дуги, зустрічається також завушне, розміри та масу виробу.


Покупці часто питають, які бренди навушників краще вибрати? Якщо ви хочете, щоб вони послужили вам тривалий час, віддайте перевагу відомим брендам з гарною репутацією (Razer, Philips, Asus тощо).

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page