top of page
  • Фото автораImbaBlog

Як правильно обрати веб – камеру?

Оновлено: 5 квіт. 2021 р.

Різноманітність вибору веб камер дозволяє задовольнити потреби кожного, навіть геймера. Існує безліч характеристик, але які ключові критерії знадобляться Вам? Детальніше у статті.


ФОТО- NAVI


Здавалось би, навіщо кіберспортсмену веб – камера, але – ні. Відеокартинка емоцій гравця не менш важлива, ніж за події, що в моніторі. Варто відзначити, не всі монітори мають влаштовану камеру або ж мають занадто низьку якість. Хороша камера дозволить передати не тільки якісну картинку, але й звук, відкриваються нові можливості для чергової довготривалої гри.

До важливих характеристик належать: вид матриці, роздільна здатність матриці, чутливість, частота кадрів, а також виробник.


Вид матриці

CCD матриця. Даний тип матриці користується не тільки популярністю, але й хорошими особливостями, наприклад: усуває шум та перешкоди до найменшого рівня, відрізняється високою чутливістю та передачею кольору. З недоліків лише: дороговартісність та енергомісткість.


Аналогом вказаної матриці є CMOS, з недоліків – погана якість картинки, проте відрізняється меншою енергостійкістю та вартістю.


Роздільна здатність матриці

Не менш важливу роль відіграє роздільна здатність матриці. Приміром:


1. 0.3 Мп 640х480 розмір картинки, оптимізується для невеликого зображення ;


2. 1.3 Мп 1280x1024 розмір картинки, стандартний варіант для віконного режиму;


3. 2 Мп 1600x1200 та 1920x1080 розмір картинки, підходить для повноекранного режиму.


Чутливість

При виборі веб – камери особливу увагу звертайте на чутливість матриці, адже навіть найдорожча камера не зможе приховати недоліки освітлення. Рівень чутливості визначайте завдяки мірі вимірювання, а саме Люксам – lux.


Частота кадрів

Плавність картинки відзначається кількістю реалізованих кадрів в секунду. Краще обирайте камеру із частотою 30 fps, якщо менше, наприклад 15 fps – отримаєте не плавний відеоряд.


Виробник

Кожен із критеріїв безумовно важливий, але хороший вибір можна здійснити лише завдяки комплексу цих ключових характеристик, відповідно це відповідальність виробника. Завдяки власному досвіду, аудиту сучасного ринку. Наші професіонали підібрали невелику, але якісну підбірку топових веб – камер: TRUST Trino HD video Webcam, Logitech C920 HD Pro, Frime FWC-007A FHD Black з триподом, Trust SpotLight Webcam Pro.


Чому варто довіритись нам?


1. Наша команда - це професіонали, які підскажуть та оберуть для Вас найкращий варіант;

2. В наявності не лише необхідний інвентар, але й цікава та неординарна атрибутика й сувеніри. Асортимент оновлюється кожного дня;

3. Imba ніколи не зупиняється, працює на результат, особливо, для Вас;

5. Діємо оперативно, актуально, глобально;

6. Завжди раді співпраці!8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page