top of page
  • Фото автораImbaBlog

Що необхідно для хорошого стріму?

Оновлено: 28 серп. 2021 р.


Як правило, довготривала гра охоплює безліч ресурсів як і моральних, так і матеріальних. Якщо мова йде про якість – не завжди дороговартість є еталоном, а менша вартість – оптимальним варіантом.


ФОТО – Astralis


Для геймера є лише одне побажання перед грою – виграти, але більшість з них не переймаються підготовкою, шкода, адже це дуже важливий момент. Справа не тільки у моральному дусі, але й і у комфорті, який забезпечується неважкими для виконання завданнями.


По – перше, підготуйте робоче місце (майданчик) з хорошим освітленням, без лишніх атрибутів. В допомогу кільцеві лампи. Особливості: декілька видів світла, статичний тримач, облаштований фіксатор для телефону або камери. Завдяки такому освітлення якість картинки збільшується у десятки разів.

Подбайте про свою особливість, Ви маєте чудову можливість для реклами власного бренду, це може бути, або родзинка одягу, або інтер’єру, або неординарний дизайн інвентарю, або навіть неординарні емоції, голос все це – Ваша репутація та впізнаваність.


Особливу увагу краще приділяти голосу. Для якісного звуку, у вас є п’ять можливостей: вбудований мікрофон гаджета, прикріплений до камери або смартфону додатковий мікрофон, петлічний мікрофон або вбудований мікрофон в навушники, наприклад: SteelSeries Arctis 1 Wireless for PS5 , Sven AP-G857MV, Kingston HyperX Cloud Core, Edifier G1 SE .


Подбайте про власний комфорт та зручність і для тіла. Дослідження Університету штату Огайо виявили, що постава тіла надає більше впевненості у власних думках, це твердження підтвердив й доктор Барр. Обираючи кожне обладнання для гри, переконайтесь, що використані якісні матеріали, які не зашкодять Вам.


Тому у нашому інтернет - магазині, Ви маєте можливість скористатись цією нагодою та подбати про своє здоров’я.


По – друге, для якісного стріму оберіть 2-3 камери. Як правило, необхідно розташовувати їх на різних рівнях. Це може бути загальний, середній та «крупний» плани. Статистичним відеорядом, навіть у поєднанні із грою нікого не здивуєш, для сучасного діджитал глядача необхідна: динаміка, оперативність, влучність.


Завдяки власному досвіду, аудиту сучасного ринку. Наші професіонали підібрали невелику, але якісну підбірку топових веб – камер: TRUST Trino HD video Webcam, Logitech C920 HD Pro, Frime FWC-007A FHD Black з триподом, Trust SpotLight Webcam Pro.


По – третє, забезпечте стабільне підключення до Інтернету. Визначити оптимальну швидкість пристрою можна за допомогою додаткових онлайн додатків.


Ми розглянути технічну підготовку, але що із професійного набору?


1. Розділяйте свій день.

Під час цілодобової гри необхідно збільшити проміжки – дієвий спосіб мозку зібрати більше інформації й перезарядитися.


2. Стати ментором.

Хочеш стати краще – навчи. Керуйтесь ефектом протеже. Це дієвий та ефективний спосіб краще запам’ятовувати інформацію і одразу застосовувати на практиці.


3. Відчиняйте вікна.

«Природа може допомогти тобі відновити здібність концентруватися, – повідомляє доктор Метью Барр. – Навіть якщо ти не можеш вийти на вулицю й прогулятися, є інші варіанти: відчинити вікна, провітрити кімнати й отримати природне світло – чудовий психологічний і фізичний стимул, – додає Барр. – Вітамін D – це важливо, але твій організм потребує сонячного світла протягом дня.»

Тобто, загальний стан людини відзначається навіть найменшими дрібницями. Адже цілодобова гра – не тільки фізичне виснаження, але й моральне.


4. Аналізуйте гру.

Кожна гра це новий шанс, порив власних скілів та кейсів, які випробовують Вас як геймера, так і особистість.

«Ти можеш багато чого навчитися, просто передивляючись свої помилки, які можливості втратив і які помилки погіршили твою гру, без емоційного упередження»,- Duffman, головний аналітик G2.

Спробуйте практикуватись на перевірених іграх як: Star Wars: Fallen Order, UFC 3, FIFA21, Need For Speed Hot Pursuit Remastered, Cyberpunk 2077 .


5. Грати з незнайомимим людьми.

Результати ігор покращуються у тих, хто змушений грати з різними людьми, тому що це різні здібності й необхідність постійної комунікації. Знаючи потенційного гравця, гра може бути без результативною, простою. В таких умовах втрачаються нові комунікативні навички та жага до кращих результатів.


Будь яка професія, має лави кращих та титулованих, кіберспорт не є виключенням. Як щодо першого місця у рейтингу Twitch? Вам обов’язково будуть у нагоді наші поради.

Залишились питання або пропозиції? Зворотній зв’язок на електронну пошту: imbawebsite@gmail.com

33 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page