top of page

Чому варто дивитися кіберспорт


Та чи варто це робити взагалі - питання, над яким не задумуєшся. Тому що тобі це або подобається, або ні. Однак такі тезиси звучать не переконливо та поверхнево. Що ж буде якщо детальніше подивитися на даний спортивний, не побоюся використати такий прикметник, напрямок?


Різноманіття. Якщо набридли класичні види спорту, як футбол чи баскетбол, ви спокійно обираєте щось нове для себе. Тільки українська організація Natus Vincere відмітилася у шістнадцяти(!) дисциплінах, а скільки ще їх знаходиться поза межами рамок клубу. Що найголовніше - за всіма напрямками спостерігається без жодних проблем, варто знати лише розклад матчів або турнірів, що неодмінно анонсують самі команди.


Історія. Такий пункт характерний всьому, чим зацікавлений той чи інший індивідуум, проте ніхто не заважає взяти почитати ще одну книгу. Повірте, вони бувають дуже цікавими. А коли відкриваються нові деталі на події, що ти вже знав та картина стає куди чіткішою - ти не можеш не почати ділитися цим з іншими, що підводить до наступного тезису.


Спільнота. Завдяки кіберспорту обговорення різноманітних чуток та новин вийшло зовсім на інший рівень. Що для мене круто в цьому пункті - ти не обмежуєшся своїм регіоном та дискутуєш з людьми по всьому світу. А це допомагає тримати твоє знання іноземних мов на належному рівні, ба більше навіть розвиває твої навички. Це якщо немає постійної практики.


Спробуй сам. Знову аргумент, що притаманний ледь не всьому на світі. Різниця в тому, що для професії тобі треба вивчитися, для класичного спорту займатися не один місяць чи навіть рік, якщо говоримо про серйозні результати - то навіть не один. А тут тобі всього лише потрібно сісти за комп'ютер чи приставку. Жодних дорікань чи надзусиль - тільки час у своє задоволення. А, якщо раптом, захочеться гострих відчуттів - змагальні режими не скасовував ніхто! Залишається ще один пункт, який ще не згадувався.


Емоції. Але ж вони повсюди. Так, проте. Кіберспортивні заходи живуть швидше, яскравіше, насичуючи таким спектром відчуттів, яких буде достатньо аби зарядити техніку у квартирі.

Для прикладу: останні п'ять днів відбувалися змагання у Копенгагені, писав щодо них раніше. Ледь не половину команд можна було списувати з рахунків ще до початку турніру. Тільки сталося не так, як гадалося: команди-фаворити програвали, нав'язували боротьбу ті, хто не повинен був. А колектив, що вже підтвердив зміну свого складу, ледь не виграв турнір. В межах однієї години відчувалося тотальне розчарування та захмарний екстаз, як іще відчути себе живим? До слова, чемпіонат виграли Natus Vincere, тим самим підтвердивши звання найсильнішої команди світу, на цю мить!


А коли ти в цьому не один рік - то починаєш отримувати задоволення від того, наскільки круту гру демонструють всі команди, як мала дитина дивуєшся новим ідеям та вичікуєш можливостей ще раз поринути у вирій подій з новими силами!


Врешті-решт, минулого року, це був єдиний спорт, що залишився, на відміну від решти. І, думаю, не планує полишати нас з вами ще дуже довгий час!

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page