top of page

Чому вам потрібне геймерське крісло


Крісла геймерські ще кілька років тому залишалися прерогативою професійних кіберспортсменів, але сьогодні їх дедалі частіше замовляють звичайні користувачі. Як же зрозуміти, необхідне вам ігрове крісло, чи можна цілком обійтися його звичайним «офісним» аналогом?


Основні недоліки ігрового крісла


Ігрове крісло: як стати переможцем


Якщо ви геймер «зі стажем», то, напевно, проводите за ноутбуком чи монітором ПК як мінімум кілька годин на день. Ваше тіло постійно знаходиться у напрузі, як через тривале перебування в одному положенні, з мінімумом рухів, так і через стресові ситуації під час проходження ігор.


Професійна підтримка, яку може забезпечити якісне геймерське крісло, вже точно не буде зайвою. Таке обладнання повинно гарантувати ваш комфорт та допомагати зосередитися, а це у результаті приведе до кращого результату у найскладнішій грі.


Якщо комп’ютерні ігри ваше хобі, або навіть рід професійної діяльності, безперечно, варто подбати про придбання якісного і функціонального спеціалізованого крісла.


Варто розуміти, що будь-яке ігрове крісло цілком можливо використовувати і для звичайної офісної роботи за комп’ютером, у той час, як стандартні моделі крісел для потреб геймера навряд чи підійдуть, навіть у випадку наявності анатомічної спинки.


Головні критерії вибору геймерських крісел, або що відрізняє крісла геймерів від аналогів


Як уже зазначалося вище, ви можете підібрати відмінне ортопедичне крісло для офісної роботи, яке допоможе розвантажити хребет, і зокрема, шийний відділ, упродовж важкого робочого дня. Однак, справжнє ігрове крісло завжди поза конкуренцією, його відмінні особливості – це:

 • поліпшена міцність та надійність конструкції, що дозволяє витримувати максимальну вагу користувача;

 • більш якісна оббивка з вентиляцією та подвійною-потрійною строчкою швів;

 • анатомічна форма спинки, підлокітників, сидіння, підголівника;

 • максимальна ергономічність та простота налаштування «під себе»;

 • оригінальне забарвлення;

 • обов’язкова наявність підголівника та спеціального валику під поперек;

 • широкі прогумовані ролики для зменшення шуму та чіткої фіксації на будь-якій поверхні;

 • міцна хрестовина;

 • підставка для ніг (опціонально)

Кожен з цих елементів необхідний, якщо ми говоримо про дійсно якісне, професійне геймерське крісло.


Існує три основних типи подібного оснащення у різних цінових категоріях.

 • Комплектація стандарт

Найпростіші за конструкцією геймерські крісла, які мало чим, крім кольору, відрізняються від стандартних офісних варіантів. Великий розмір та зручність, вишуканий дизайн та широке сидіння – це основні відмінності.

 • Комплектація комфорт.

Основна відмітна ознака – наявність аеросітки на спинці, яка сама по собі досить висока. Аеросітка необхідна для додаткової вентиляції, а також для створення анатомічного ефекту при підтримці спини.

 • Комплектація «full complete».

Геймерське крісло з максимальним оснащенням, до якого входять ретельно опрацьований внутрішній устрій, якісна оббивка, регулювання спинки, механізм хитання, додаткові подушки, регульовані підлокітники, підставка під ноги та можливість розкладання в горизонтальний варіант.


На якому з варіантів ви б не зупинилися, таке комп’ютерне крісло стане відмінним вибором як для тривалої та безперервної гри за комп’ютером, так і для офісної роботи.


За і проти геймерських крісел – чи є сенс вкладати кошти у покупку


Відмінності ігрового крісла від звичайного ми вже розглянули, але залишається головне питання. Чи варто вкладатися у покупку комфортного, але, найчастіше, досить дорогого ігрового крісла чи надати перевагу звичайному офісному варіанту?


Якщо ви працюєте за ноутбуком, або ПК, не дуже багато, при цьому досить комфортно почуваєте себе, переплачувати за дороге крісло немає сенсу. Якщо офісне крісло – якісне, то воно цілком здатне забезпечити необхідний рівень комфорту і зручності з підтримкою хребта, шиї та попереку.


М’язи не будуть піддаватися зайвій напрузі, що мінімізує вірогідність їх спазму та затікання. У той же час, якщо ми говоримо про дійсно якісні крісла для офісу, то їх цінники не дуже відрізняються від вартості геймерських аналогів.


Тут уже в силу вступає іміджева та статусна складова – мати дизайнерське ігрове крісло означає викликати здивування та повагу у своїх друзів та знайомих.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page