top of page

Український гравець знову стає найкращим у світі


Цю новину ми дізналися ще в суботу, 22 січня. В момент проведення трансляції на платформі twitch.tv. Та давайте по черзі.


Кілька тижнів ми не згадували Complexity. Власне, не було причин говорити про них. Що ж тепер маємо харчі для обговорення. Команда непогано так увірвалася на інформаційне поле.


Ось що сталося. Були собі Extra Salt та набирали команду на першу частину сезону 2022 року. Пазл складався у цікаву картину. До складу входили наступні гравці:


Джоні "⁠JT⁠" Теодосіу

Джастін "⁠FaNg⁠" Коклі

Рікі "⁠floppy⁠" Кемері

Пейтин "⁠junior⁠" Джонсон

Майкл "⁠Grim⁠" Вінс


Тяан "⁠T.c⁠" Керцен - тренер.


Ще трошки та нумо вриватися в сезон. Та виявилося, що старі плани Complexity не змінилися. Вони банально не стали афішувати свої дії. Тепер, замість Extra Salt маємо Complexity. Цікаво чи ладні хлопці щось видати.


Минулого тижня не оминули питання Evil Geniuses. Організація відверто загралася у словесні каламбури та не тільки. Робила це вустами СЕО. Тепер же нарікань немає, від мене ніяких. Це тому, що організація офіційно підтвердила виконавців.


Вінсент "⁠Brehze⁠" Кайонте

Цветелін "⁠CeRq⁠" Дімітров

Джейк "⁠Stewie2K⁠" Йіп

Тімоті "⁠autimatic⁠" Ta

Вільям "⁠RUSH⁠" В'єжба


Демієн "⁠maLeK⁠" Марсель - тренер.


Саме такий вигляд буде в колективу найближчі кілька місяців. Побачимося з ними вже на весняних групах від BlastPremier. Які стартують цієї п'ятниці, 28 січня. Рухаємося далі.


Ніколай "device" Рідц не повернеться найближчим часом. Схоже, здоров'я гравця у дуже поганому стані. Замінювати снайпера буде представник академії - phzy. Дев'ятнадцятирічний швед вже замінював данця. Було це під завершення 2021 року.


Паралельно з цим стали відомі ще троє гравців рейтингу кращих.


№6 - Абай "HObbit" Хасенов. Гравець Gambit продовжує тримати планку та направляти молодих. Як зізнався сам Абай - повертатися на високий рівень було дуже складно. Та йому це вдалося.


№5 - Сергій "Ax1Le" Рихторов. В мене виникло кілька питань, як він тут опинився. Хоча треба трошки інакше. Чому він вище гравця, команда якого домінувала більшу частину року. Не без його допомоги. Так, мова стосовно Дениса. Він зупинився аж на сьомій сходинці. Забіжу на перед - відповіді немає.


Якщо точніше: "Він показав переконливу гру в першій половині року" - слова людини, що займалась рейтингом. Що ж залишимо на його совісті.


№4 - Дмитро "Sh1ro" Соколов. Ось де стався справжній "бум". Навіть Нікола Ковач був готовий прийняти своє четверте місце, стосовно чого написав у себе в соціальних мережах. Та цього не сталося. Питання, питання та ще раз питання.


Тут починається Award Show підготовлене та проведене HLTV. Дійство тривали майже дві години. За цей час встигли обрати:


Найкращий момент року - розіграш один проти чотирьох від Каспера "cadiaN" Мьоллера. Це було у фіналі ESL ProLeague Season 13, проти Gambit.


Найкраща команда року - Natus Vincere. Якщо не бачили ролик подяки від організації - раджу знайти його в соціальних мережах. Дуже позитивне відео.


Згадали тих, кому трішки не вистачило аби потрапити у двадцятку та показали нарізку кращих моментів минулого року.


Головною стравою стало розподілення місць.


№3 - Нікола "NiKo" Ковач. Боснієць був здивований результатом. Він розуміє, що просідає у показниках відносно снайперів. Однак запевнив, що видав максимум, який у нього був. Також запевнив, що продовжуватиме це робити.


№2 - Матьє "ZywOo" Ербо. Француз був на висоті протягом року. Чого не скажеш стосовно його команди. Зважаючи на це, не варто дивуватися, що йому не дісталося звання кращого втретє поспіль.


№1 - Олександр "s1mple" Костилєв. Це не було новиною ні для кого. Та як же приємно знати, що українець очолив список найсильніших, знову. Сашко вже був лідером рейтингу у 2018 році. Після чого результати його та команди пішли на спад. У 2021 це змінилося. Ми були свідками цього.


До такої події український клуб випускає лімітовану серію мерчу "SIMPLE THINGS". Стилізовані рукави, футболки та худі вже доступні в магазині організації.


Здавалося, можна вже завершувати огляд новин. Та це ще не кінець.


Наступні три події йшли одна за одною. Чомусь переконаний в одному та кількох речах одночасно. Дії були узгоджені не один раз. Вибачте, трошки відійшов від теми.


Інформаційний привід, що запускає механізм, прийшов із Франції. G2 прощаються з капітаном, Неманья "nexa" Ісакович полишає стан команди. Відеоряд, на прощання, зробили що треба.


Трошки згодом G2 анонсують зміни в складі. В колектив приходять тренер та два виконавці: Ремі "XTQZZZ⁠" Коньям, Алексі "Aleksib" Віролайнен та Ілля "m0NESY" Осіпов. Показують це ще одним кумедним роликом.


Після чого приходять новини вже з іншої організації. OG вітають нового капітана - Неманью Ісаковича. Всі новини подаються з легкою приправою гарного настрою. Принаймні в мене був такий присмак.


Ці події знаменують завершення міжсезоння. Професійна сцена найвищого ґатунку повертається. За кілька днів знову будемо в епіцентрі подій. Змагальний CS:GO повертається.


Бажаю вдалого тижня. Та попрощаюся, однак тільки до наступного огляду подій.


Побачимося

Фото - зображення Сашка Костилєва з галереї порталу hltv.org

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page