top of page
  • Фото автораImbaBlog

ТОП-5 геймерських навушників

Оновлено: 28 серп. 2021 р.

Навушники чи геймерські навушники, яка різниця?


Десятки сотень навушників, але у деяких в найменуваннях вказується «для геймерів» або «геймерські». Усе просто: спеціалізовані навушники для кіберспортсменів більш чутливі, створюють «ефект присутності», при цьому Ви повністю занурюєтесь в гру без шкоди оточуючим, адже саме в таких навушниках є звукова ізоляція.


Варто відзначити, що моделей та брендів - широкий вибір, але які саме задовольнять Вас, розміщені в нашому інтернет магазині. Детальніше ми підготували підбірку ТОП-5 геймерських навушників.


Kingston HyperX Cloud Core Mix Black


Це чудовий варіант аби отримати все багатство звуку Hi-Res Audio на частотах від 10 Гц до 40 кГц. Великою перевагою є наявність Bluetooth та міцної алюмінієвої рами.


Завдяки двокамерним 40-міліметровим динамікам HyperX – Ви застрахуєте себе від спотворення звуку.


М’які амбушюри з ефектом пам'яті забезпечать комфортну цілодобову гру.

HyperX Cloud Core має вбудовані регулятори звуку для ПК і консолей та інтуїтивні засоби управління в бездротовому режимі. Навушники сумісні з платформами, що мають порти 3,5 мм, а завдяки Bluetooth – з мультимедійними пристроями.


Навушники Canyon CND-SGHS7 Black/Orange

Набридло відчуття тяжкості під час довгих нічних сесій? Гарнітура Canyon CND-SGHS7 дозволить отримати максимальне занурення в ігровий процесс.


Зазначимо, що завдяки рельєфу амбушур зможете користуватись навушниками максимально довго.


Комфортним доповненням до навушників є технологія звуку Virtual Surround 7.1, тобто це додатковий обсяг і відчуття голосу, яке виходить з різних джерел в радіусі 360 градусів.


Гарнітура Razer BlackShark V2 X

Razer BlackShark V2 X – однозначна загроза ворогам, якщо думаєте над покупкою цієї моделі. Адже за рахунок звучання, чистоти мікрофона та звукоізоляції – отримуєте новий запатентований дизайн динаміків, чіткі голоси й потужні баси.


Завдяки корпусу із більш відкритою конструкцією, маєте підвищену чіткість Вашого голосу.

Гарнітура SteelSeries Arctis 1 Wireless Black

Одна із кращих гарнітур, яка ідеально підходить для ігрових платформ, комфортно граючи на ПК, PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR або на смартфоні.


Особливості:

· найкращий висувний мікрофон Arctis ClearCast;

· сертифікований Discord - чистий голос та мінімальна наявність шуму;

· комфорт у найдовших ігрових сесіях як: Windows Sonic Spatial Audio.


Гарнітура Gemix X-350 Black/Green

Gemix Х-350 – уособлення чіткості і реалістичності звукових ефектів. Завдяки унікальній формі у поєднанні з якісними матеріалами і ваги пристрою майже не відчуєте його на голові після довготривалих ігор.

Для вдосконаленого комфортну, обираючи Gemix Х-350 – отримаєте насолоду від зручної посадки гарнітури на голові та поворотного тримача мікрофону.


Кожна із моделей має унікальні особливості, спеціалісти вдосконали усе, що допоможе Вам не тільки у боротьбі з ворогами, але й у прослуховуванні аудіо матеріалів для яких необхідна неабияка чутливість та точність.


Широкий вибір навушників знаходьте в нашому інтернет-магазині.23 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page