top of page
  • Фото автораImbaBlog

Скільки заробляють топ-геймери?

Оновлено: 5 квіт. 2021 р.

Граєш у відеоігри, захоплюєшся інтернет-змаганнями? Відтепер цим навикам навчають в університетах, а завдяки популярності кіберспорту ще у 1997 році з’явилась перша ліга електронного спорту.

ФОТО-NAVI


Кіберспорт - змагання з відеоігор. З кожним роком охочих стати кіберспортсменами та посісти рейтинг геймерів - збільшується.

Про заробіток популярних стримерів можна дізнатись в один клік.


Рейтинг топ геймерів:

За даними SavingSpot-фінансової компанії з США одним з найбагатших стримерів у світі є Фелікс Ленґ'єл - канадець, відомий під ніком xQc. Його заробіток в 2020 році становив близько двох мільйонів доларів.

Друге місце у рейтинговій шкалі посів Нік Колчефф - американець, з ніком NICKMERCS. За останній рік заробив майже 1,7 мільйона доларів.

Іспанець Ібай Льянос - очолює третє місце, транслює ефіри під ніком Ibai із заробітком 1,3 мільйона доларів.


В іменах найкращих титулованих гравців Twitch вкладено не тільки мотивація і бажання, але й досвід та навики, які легко напрацьовуються в комфортних умовах, починаючи з комп’ютерної мишки та закінчуючи кріслом. В багатьох відомих компаніях технічного спрямування є спеціальні лінійки позицій для геймерів. У цей перелік входять такі компанії як: Razer, A4tech, HyperX, Logitech, Hator, Expert PC тощо.


Але незважаючи на широку доступність, найбільш поширеними запитами серед геймерів є: «як вибрати ігровий комп'ютер», «популярні крісла для геймерів», «як вибрати геймерські навушники», «ТОП геймерських клавіатур» тощо. Здавалось, що це дрібниці, але ні, саме завдяки цим крокам формується повноцінний набір інвентарю для досягнення найвищих цілей. Ми готові допомогти, дати відповідь на усі Ваші запити. У нашому інтернет - магазині є різноманітний вибір ПК, відеоігор, додаткових обладнань, навіть атрибутика, сувеніри тощо.

Чому варто обрати саме нас?

1. Наша команда - це професіонали з багаторічним досвідом, які підскажуть та оберуть для Вас найкращий варіант;

2. Ми надаємо можливість не тільки обирати лише необхідний інвентар, але й насолодитись цікавою та неординарною атрибутикою й сувенірами;

3. Кожна позиція на нашому сайті спеціально підібрана для кіберспортсменів;

4. Imba ніколи не зупиняється, працює на результат, особливо, для Вас;

5. Діємо оперативно, актуально, глобально;

6. Завжди раді співпраці!

На сайті Ви зможете ознайомитись з нашою продукцією та отримати широкий вибір обладнання для справжнього кіберспорту.


Обираючи нас - Ви отримуєте якість, професіоналізм та оперативність, що і є ключовим для Фелікса Ленґ'єля, Ніка Колчеффа та Ібая Льяноса.


18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page