top of page

Результати BlastPremier Spring Groups, IEM Katowice 2022 та перший Major-турнір року


Останні два вікенди йшов передній Т1 турнір цього року. Як проходила рулетка BO1 вже розповів минулого тижня. Тепер пропоную ознайомитися з результатами другої стадії.


Варто нагадати, що діють нові правила Blast. Колектив, двічі програвши у групі, не падає у Showdown. Тільки отримує нижній посів. Поруч з ними опиняються треті місця з інших груп. На щавель вище друге місце. Згодом і перше. Команди ділили таким чином, аби уникнути попередніх суперників.


Отримуємо три гілки. Рахуємо зліва направо, з четвертого місця.


Complexity - MIBR - Vitality - G2.


Не складається гра у Complexity. Команда програла бразильцям. Так, рахунок був близьким, але цього мало. MIBR вийшли на Vitality. Ох не солодко їм було. Після цього проходить французьке дербі. Ну як французьке - обидві команди стали міжнародними складами. Серія була класна, якщо матимете час - раджу подивитися повтор. G2 не впоралися з поставленою задачею та грали проти MIBR. Справжню феєрію моментів влаштували G2. Хто переміг, думаю, не варто писати.


Результати гілки. Complexity, MIBR - Showdown. G2, Vitality - Spring Finals.


NAVI - Liquid - NIP - OG.


Тут команда Андрія Городецького відправила американців Showdown. Без особливих проблем, 2 - 0. Потім був матч проти NIP. Шведи були готовими. Відправили NAVI у матч останнього шансу. Однак не до снаги їм тягатися з OG. Реванш вони також віддали.


Результати гілки. Liquid, NIP - Showdown. NAVI, OG - Spring Finals.


Своїми думками поділився тренер Natus Vincere. Після виходу на весняні фінали Blast.


"Ми залишаємося на базі. Будемо працювати до початку IEM Katowice. Цей турнір був важливим, аби показати результати проведеної роботи. Зрозуміти, де ми помиляємося. Виправити багато речей, що не дають показувати запланований результат", - розповідає B1ad3.


Також тренер зазначає, що команді варто забути про досягнення минулого року. Чого вони ще не зробили. Починати працювати з нуля. На попередніх перемогах далеко не заїдеш.


Схожою думкою поділився Джейкоб Віннече - аналітик англомовної студії. Pimp написав про це в себе на сторінці у twitter.


Повертаємося до останньої гілки.


EG - BIG - Astralis - Faze Clan.


Німецька команда пронесла de_dust2 через всю стадію. BIG зіграли карту у всіх матчах, де взяли участь.


Спочатку BIG обіграли американців. EG неочікувано, для мене, влаштували проблеми. Потім були Astralis - тут проблем не було. Залишався тільки головний бос - Faze Clan. Ці парубки дозволили собі програти одну карту. Після цього німці опинилися в матчі проти Astralis.


Результати гілки. Evil Geniuses, Astralis - Showdown. BIG, Faze Clan - Spring Finals.


На трансляції було видно наскільки розчарований результатом капітан Astralis. Ще між ігровими днями Лукас дає інтерв'ю. Де говорить про команду, далі цитата:


"Зараз головною проблемою є відсутність стабільності. На деяких картах ми не можемо знайти свою гру. Зрозуміти, що робити проти оборони опонента. Колектив повільно прогресує. Однак ми ще далеко від розв'язання проблем".


Часу на вирішення у них не багато. Вже за вісім днів стартує IEM Katowice 2022. Точніше Play-In стадія. Де з шістнадцяти команди визначиться вісім, що пройдуть до головної події.


В цілому, турнір йтиме з 15 до 27 лютого. Там буде надзвичайно велика кількість крутого CS:GO. Тому пропоную вибрати трансляцію та спостерігати за легендарним чемпіонатом.


Список учасників Play-In: NIP, Astralis, Entropiq, Faze Clan, Fnatic, Godsent, BIG, OG, CPH Flames, Sprout, ENCE, MOUZ, Complexit, Wisla Krakow, MIBR, Renegades


Колективи, що вже в основній стадії: Natus Vincere, Gambit, Vitality, G2, Heroic, Virtus.Pro, Furia, Liquid


Протистояння таких команд не варто пропускати!


Це буде за тиждень. Пропоную повернутися до новин нинішніх.


PGL проведуть перший Major-турнір у 2022


Проходитиме турнір з 9 до 22 травня у місті Антверпен, Бельгія.


В мережі одразу почалися розмови. Не тільки через турнірного оператора. Який не зміг провести останній Major без проблем. Але й те, що призові стали у двічі менші ніж за той самий турнір, себто 1 000 000$.


Головну частину - Legends Stage - планується провести на арені, разом з глядачами. В продажі квитків ще немає. Та повинні з'явитися вже зовсім скоро.


На фоні цього ще більше здивування викликало те, що PGL проведуть ще й RMR-турніри. Яких, в цьому році, не так багато. Власне, тільки один. Однак це ще не все.


Було вирішено об'єднати регіони. Для більшої зручності. Тепер є два європейських, американський та азійсько-тихоокеанський. Маємо попередній список команд, що отримали запрошення на RMR.


Європейський 1, пройде за швейцарською системою:

NAVI

Virtus.Prо

HP Flames

ENCE

Heroic

Vitality

Astralis

+9 команд з кваліфікацій


Європейський 2, пройде за швейцарською системою:

G2

NiP

FaZe Clan

Gambit

Entropiq

MOUZ

+10 команд з кваліфікацій


Американський, пройде за швейцарською системою:

FURIA

+15 команд з кваліфікацій


Азійсько-тихоокеанський, пройде за системою GSL:

+4 команди з кваліфікацій


Також став відомий розподіл в різні стадії Мажору. Він буде регіональним:


- Легенди: 7 команд з європейського регіону, 1 з американського.

- Челленджер: 6 команд європейського, 2 з американського.

- Претенденти: 3 команди з європейського, 3 з американського та 2 з азійсько-тихоокеанського регіону.


Десь на фоні загубився анонс Team Spirit їх нового складу по CS:GO. Причиною тому став скандал зв'язаний з іншим виконавцем організації. Вдаватися в деталі не буду, позаяк вважаю це недоречним.


А команда має наступний вигляд: degster, magixx, chopper, Patsi, s1ren, hally - тренер.


Зважаючи на останню заяву організації стосовно CS:GO напрямку, трошки дивно бачити трьох гравців старого складу.


Нагадаю, що Spirit планували повністю переосмислити роботу в даному напрямку та поставити перед собою нові виклики. Напевно, зроблять це іншим разом.


На цьому буду завершувати.


Бажаю вдалого тижня. Та попрощаюся, однак тільки до наступного огляду подій.


Побачимося


Фото - зображення взято з анонсу PGL Major


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page