top of page

Міжсезоння: перші сім днів, або як Natus Vincere заварили кашу
Давайте поясню чому саме так називається стаття. 25 грудня, на платформі hltv.org, вийшов матеріал стосовно наступного року. В ньому аналітики різних регіонів обговорювали, що станеться далі та хто буде йти попереду решти. І ось яка думка прозвучала вустами українського експерта Олександра Петрика "Своєю формою NAVI мотивували цілий світ, вони залишили суперників голодними до перемог і тому колектив матиме небезпечних опонентів. Саме вони стали причиною такої кількості змін". З ним важко не погодитись. Ба більше, якби не Natus Vincere. Скоріш всього, такої кількості змін не було б.


Звідси пропоную розпочати огляд змін, що відбулися у складах команд. Поїхали розбиратися.


Уже якийсь час відомо, що тренер G2 - Демієн "⁠maLeK⁠" Марсель мав покинути свій пост. Так ось, наступного року він керуватиме Evil Geniuses. EG також мають історію. Колектив попрощався з трьома виконавцями: oBo, stanislaw та MICHU. CeRq та Brehze залишилися, а команда оголосила пошук внутрішньоігрового лідера та двох "стрільців".


Проте повернемося до G2. Організація в пошуках керманича. Тому пішли чутки щодо підписання іншого француза - Ремі Коньяма, "⁠XTQZZZ⁠" - колишнього тренера Vitality. Чи правда це судити важко. Якщо це так - самураї матимуть наступний вигляд:


Неманья "huNter-" Ковач

Нікола "Niko" Ковач

Ілля "m0NESY" Осіпов - ще не анонсовано

Одрік "JaCkz" Жюг

Алексі "Aleksib" Віролайнен - ведуться переговори, не підтверджено


Ремі "XTQZZZ⁠" Коньям - тренер


Тут ми зупинимося на Vitality. Вже давно відомо, що команду чекали зміни. Ще кілька місяців тому були новини, що організація планує освіжитися данським вливанням. Підсилити склад у 2022 році маю колишні таланти Astralis. Звідси маємо нічого. На цей час французи відпустили тільки Рішара Папійона. Офіційно тільки shox попрощався зі стайнею. Тому чекаємо новин.


Повернемося у Північну Америку. Останній рік Liquid провели в Європі. Це не дивно, адже тут був найвищий рівень суперників. Проте колективу не вдалося налагодити гру. Після поразки Heroic, плани пішли шкереберть. Це сталося на ESL ProLeague Season 14. Безумовно, вони вигравали окремі матчі, однак серйозних результатів не було.


Наразі маємо: Майкл Вінс, Джейк Іп та Ґабріель Толедо перестають бути частиною кулака. І якщо Fallen знову планує сколотити бразильську банду, то по Grim'у та Stewie2k жодної інформації.


На цьому закінчити з Liquid не вийде, адже організація обросла чутками щодо можливого складу на рік прийдешній. Можливий вигляд:


Джонатан "EliGE⁠" Яблоновські

Кіт "NAF" Маркович

Джош "oSee" Ом

Ніколас "nitr0" Каннелла

Рішар "shox" Папійон


Ерік "adreN" Хог - тренер


Мають непоганий вигляд, та чи вдасться побачити таких американців - не відомо.


З цікавого, залишилося наступне.


Complexity мали ціль підписати склад CPH Flames. Навіть були близькі до того. Напевно, угоду уклали б, якби данці не програли Nemiga 0 - 16. Притягнуто за вуха - факт. Однак більше ми нічого не чули від американської організації. Голова відділу Esports у CPH Flames зазначить, що у них завжди було за ціль зберегти даний склад. Чекаємо на результати у 2022.


Писав, що Grim залишається поза радарами - це не зовсім так. Complexity зацікавилися в іншій можливості. Американці планують купити частину Extra Salt. Та підсилити їх ще парою гравців, зокрема Майклом Вінсом. Оскільки, жодна зі сторін коментувати події відмовляється. Висновок - справа майже вирішена. Це чистої води припущення - тому опиратися на даний тезис не варто.

Якщо все-таки угоду буде укладено - напишу це у наступному звіті.


До справ наших сусідів. Поляки з Anonymo прощаються із Янушем Погожельським. Спочатку Snax сів на лаву запасних. Бажаючи поновити сили, після невдалого відбору на EPL S15. Згодом Януш повідомив, що вони з Anonymo вирішили розійтися. Сталося це через "різні погляди на побудову команди в наступному році"


Черговий раз Олоф Кайбер під прицілом. Faze Clan вже неодноразово прощаються та повертаються до olofmeister'a. Цього разу йому на заміну має прийти Робін Кул. Бажання ropz'а покинути Mousesports - факт, це знають всі. Не дивно, зважаючи на те, що навіть їх академія виступала краще за основу. Дилема в тому, чи відпустять гравця раніше. Залишається тільки чекати на новини.


Остання новина на сьогодні. Ніколай Рідц не планує повертатися в Данію. Стосовно цього він пише на своїй сторінці у twitter. Гравець повідомив, що має проблеми з ментальним здоров'ям. Намагається покращити свій стан. Організація та колеги по команді зрозуміли ситуацію та дали можливість почати роботу над відновленням ще до завершення сезону. Спекуляції на тему того, що полишає команду називає нонсенсом. Ніколай дякує за розуміння та зичить усім блискучого 2022 року.


Власне, і мені залишається бажати провести цей рік якомога веселіше, загадати на наступний рік бажання, що стануть метою. Адже можна до неї дійти.


З прийдешніми святами, шановні! Щасливого Нового Року!


9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page