top of page

Міжсезоння: дні з восьмого по чотирнадцятий


Цікаві речі стали відомі минулого тижня. Та спершу дозвольте привітати з прийдешнім роком. Сподіваюся всі зустріли його так, аби цілий рік згадувати із задоволенням. Тепер гайда розбиратися.


Почнемо з того, що Mousesports відпустили Робіна Кола. Ото б сюди знаків оклику насипати. Бажання було, аби організація не трималася за гравця. Як оті Динамо Київ за Циганкова. Так і відбулося, двома днями по виходу попереднього огляду. Клуб повідомив, що прощається з ropz. Це сталося 29 грудня.


Слідом команда попросила на вихід тренера команди - Торбйорна Ніборга. mithR був керманичем колективу трохи більше як рік. Секунда уточнення: підписали його 14 жовтня 2020 року.


Новина два в одному. Astralis офіційно завершили свої стосунки із Пітером “dupreeh” Расмуссеном, Емілем “Magisk” Рейфом та Денні “zonic” Соренсеном. Та майже одразу з'явився анонс нового складу Vitality. Прем'єра відбудеться п'ятого січня.


Де ніяких новин - це у ще одній французькій стайні. G2 ніби води в рот набрали. Навіть спортивний директор Natus Vincere обмовився. Він розповів, що скоро має новина стосовно [censored]. Це було в інтерв'ю каналу організації. Та чого нема - того нема.


Liquid підтвердили зацікавленість у Джоші “oSee” Омі та Рішарі “shox” Папійоні діями. Підписала гравців північноамериканська організація 28 та 29 грудня. Залишилося зрозуміти, хто закриє п'яту позицію.


Далі по регіону відбулася активізація Evil Geniuses. Поки на правах чуток, однак. Stewie2K, autimatic та valde приєднуються до клубу. На них вже чекає новий тренер - Демієн “maLeK” Марсель. Також гравці, що формують базу. Це я про CeRq та Brehze.


Hltv.org оголосили черговий марафон рейтингу двадцяти найкращих минулого року. Інформресурс буде публікувати по гравцю, починаючи з сьогодні, 3 січня. Трійку кращих оголосять 22 числа. Це тому, що №1 вже відомий)


Думали, що на цьому завершуємо - якби не так. Вишенькою на торті 2021 року стає ще один анонс. WePlay Esports оголосили старт третього сезону WePlay Acadevy League. Цього разу між собою боротимуться десять команд: NAVI Junior, Young Ninjas, fnatic Rising, BIG Academy, Astralis Talent, MOUZ NXT, FURIA Academy, VP.Prodigy, Spirit Academy, Eternal Fire Academy.


Команди змагатимуться за ті ж 100 000$. Претендентів стало більше, а отже і боротьби гарантовано буде більше. А ще обіцяли цікавий контент протягом всього турніру.


Тож, якщо ви читаєте це пізніше за шосту вечора - заходьте повболівати за молодих. Якщо раніше - то саме час поновити запаси салатів та підготувати себе до приємного вечору.


Ще раз із прийдешнім. Ласкаво прошу до 2022 - тут ще багато цікавого попереду.


P.S. Уже на стадії публікації прийшли новини зі стану G2. Французи, на своїй сторінці у twitter, повідомили, що новий склад команди ми побачимо вже сьомого січня. Так би мовити, різдвяний подарунок)


P.P.S. Це сталося!!! m0NESY офіційно стає виконавцем французького клубу. Також прозвучала обіцянка дістати Сашка Костилєва. “Я йду за тобою”, - сказав Ілля Осіпов.


Фото - зображення взято з новорічної підбірки студії Maincact

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page