top of page

Міжсезоння: акт третій

Оновлено: 11 січ. 2022 р.


Тиждень пройшов. Стільки всілякого приніс з собою. Навіть не знаю з чого почати. Ось з чого. Робін Кол підписує контракт з Faze Clan. ropz стає яскравою частиною змін, що відбуваються в очікуванні нового сезону.


MOUZ довго не ходили в пошуках виконавця. Організація вирішила піти слідами NAVI та NIP. Котрі достатньо продуктивно використовують академії. Четвертим стає Адам "torzsi" Торжаш. Цей хлопчина зробив собі рекомендацію на турнірах від WePlay, які повз клуб пройти не змогли. Мова щодо Academy League, як і m0NESY, Адаму тільки належить зустрітися з Т1 рівнем.


А п'ятий гравець стає справжнім фурором. Натан Шмітт повертається. NBK- полишив CS:GO минулого року. Закінчивши свої виступи за DBL Poney, хоча був цей час на контракті в OG. Остаточно колектив попрощався з ним в момент переходу до нової стайні.


Таким чином отримуємо склад MOUZ на 2022 рік.


Крістофер "dexter" Нонг

Аурімас «Bymas» Піпірас

Давид «⁠frozen⁠» Чернянський

Адам «⁠torzsi⁠» Торжаш

Натан "⁠NBK-⁠" Шмітт


Денніс "⁠sycrone⁠" Нільсен - тренер.


Если мы уже затронули OG, то следует поделиться вот чем. Финский капитан должен занять место Неманья Исаковича. nexa же займет место Aleksib. Это как подтвержденный факт, однако официально его так и не объявили. Поэтому ждем.


Французи, під знаменами бджіл, презентували перехід данського тріо. Від CEO Vitality стає відомо, що організація вже давно планувала подібне. Як це працюватиме - поки не відомо. Однак колектив вже почав працювати над створенням позитивного клімату. В мережах гравців та команди вже є публікації з різних активностей, що мають згуртувати гравців.


Американці не розповіли нічого нового. Навіть чуток нових не з'явилося. Evil Geniuses лиш попрощалися з Таріком Селіком. tarik, разом з організацією, виграли кілька турнірів. ESL One NA 2020, ESL One New York 2019, Blasst Premier Spring 2020 NA, cs_summit 6 NA та StarSeries i-League Season 8.


Ще одна новина і перейдемо до ТОП20. Мова піде про WePlay Academy League. Організаторам довелося змінити формат вибору карт в матчах. Раніше процес мав наступний вигляд: перша команда блокує три карти, потім це робить другий колектив. Пост фактом таких маніпуляцій отримували сервер для бійки.


Не так це просто, як здається. Оскільки цей механізм працює у дві сторони. Домашній матч та зустріч "на виїзді". Колективи частенько зводили протистояння до однієї карти. За день можна було подивитися по чотири однакові карти, що не йде на користь ні глядачам, ні турнірному оператору.


У зв'язку з цим. Було вирішено змінити формат блокування та вибору. Тепер цей процес має інший вигляд. Два блоки від першої команди. Два від опонента. Вибір першої та вибір другої. Сьома карта залишається за бортом. Такі зміни вже принесли результат. Вчора ми бачили чотири різні карти, що не могло не радувати.


Тепер щодо двадцятки найкращих, за версією hltv.org. За минулий тиждень стали відомі перші сім гравців. Сприймати цей список можна по-різному. Та маємо що маємо. Починаємо з початку, з кінця - ну ви зрозуміли.


№20 - Хельвійс "broky" Сауканц, двадцятирічний представник Faze Clan. Має один з найкращих показників живучості в матчах - 39%.


№19 - Джонатан "EliGE⁠" Яблоновські. Стабільна гра проти найкращих гравців світу дозволили посісти своє місце у двадцятці кращих.


№18 - Робін "ropz" Кол. Напевно, найбільш суперечливе місце цього рейтингу. Його команда не показала гри вартої компліментів. Єдиний матч в плей-офф стадії Т1 турніру вони програли. Якось так.


№17 - Рассел "⁠Twistzz⁠" Ван Дулкен. Стабільність - запорука успіху. Послідовність Рассела дозволила йому забетонувати своє сімнадцяте місце в рейтингу.


№16 - Мартін "stavn" Люнд. Мартін займає місце на алеї слави. Завдяки своїй впевненості та відчутті гри.


№15 - Кайке "KSCERATO" Серато. Кайке мав кращий вигляд, ніж його команда, на турнірах. Бажання гравця жити лиш на відсоток нижче за показник broky - 38%.


№14 - Кіт "NAF" Маркович. Канадець демонструє неабияку жагу до життя - 39%. Він почуває себе комфортно в ситуаціях один проти всіх. Кіт переміг у 53 таких дуелях.


На цьому закінчуємо огляд подій минулого тижня. Бажаємо вдалого робочого. А головне - легкого завершення понеділка.


Фото - гравці, що зайняли з 20 по 14 місце в рейтингу 2021 року

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page