top of page

Королева-відьма готова показати себе


Залишаються лічені години до виходу нового доповнення до гри Destiny 2. Студію, що займається грою ми не так давно обговорювали. Цим DLC компанія входить у новий етап історії, яка розвивається з 2014 року.


The Witch Queen зосередиться на новому ворогові. Так, її ім'я вже не раз звучало з вуст персонажів гри, однак вона не проявляла себе. Принаймні до подій останнього сезону, який тривав довжелезні шість місяців. Студія не встигла закінчити роботу вчасно. Це сталося через те, що після завершення співпраці з Activision, компанія втратила якусь частину потужностей. Зі слів представників - це одна з причин перенесення дати виходу. Вони хотіли випустити дороблений проект. Попередньою датою релізу була осінь минулого року. Як в роки до того, але не склалося.


Окрім нової сюжетної лінії, в гру внесуть ще кілька змін. Серед них повне переосмислення одного з типів заподіювання шкоди. Він матиме назву Void 3.0. Основою для таких змін став новий тип шкоди, що був введений минулого року - Стазис. Принцип налаштування став чимось новим та сподобався гравцям. Плюс студія й так планувала переробити базові типи шкоди. Тепер стало зрозуміло куди рухатися.


Буде додана можливість самому створювати собі зброю. З характеристиками, що до вподоби конкретному гравцю. І хоч це обговорювали багато - сказати поки що нічого. Окрім того, що треба буде добувати ресурси. Поки не спробую висновки робити не буду.


Додають новий тип зброї - глефа. Для кожного підкласу буде різний варіант застосунку. Кожен з них буде володіти різними властивостями. Bungie навіть ролик випускали, аби більше розповісти, як створювався та тестувався новий тип зброї.


Перероблять одну з активностей - Габміт. Він більше не буде таким, як раніше. До цього режим також змінювався, що не дуже тепло прийняли фанати франшизи.


Внесуть ще кілька мінорних змін в інші активності та ролі деяких NPC. Здається, трошки відійшов від головної теми.


Доповнення матиме в собі два нових підземелля та рейд. Звісно ж, присвячений доповненню. Студія обіцяє багато цікавого в сезоні. Не забувайте що є "Day One" - захід, що проводять розробники вже не один рік. Зазвичай за цим дуже весело спостерігати. Не говорячи про те, щоб взяти участь. Цей раз не стане виключенням.


Попереднє завантаження доповнення почалося ще о шостій ранку. Доступу до серверів бути не повинно, оскільки ведуться технічні роботи. Так триватиме аж до самого вечора. Поки в 19.00 не станеться реліз.


Сама студія поділилася інформацією, що це доповнення попередньо замовили 1 мільйон користувачів. Грати можна задарма, так якщо потрібен доступ до більшого - доведеться прикупити доповнення.


В Steam гра коштуватиме 1279 гривень - це доступ до всього одразу. Плюс чотири сезони, що триватиму рік. Якщо ви новачок - то це саме той момент, коли зручно буде долучитися до всесвіту Destiny. Вважають у студії.


Щоб не думали, що це компліментарний матеріал, давайте трошки стосовно мінусів. Зі стартом нового сезону, ми станемо свідками завалу на вході. Не тільки Bungie мають з цим проблеми, однак розв'язувати проблему не намагаються.


Ціна на DLC зростає з кожним разом. У порівнянні з Beyond The Light Deluxe Edition, попереднім доповненням. Сума збільшилася на +/- 30 відсотків. По суті ви платите за кілька годин сюжету та доступ до зручнішого прокачування. Позаяк куплений пропуск сезону дає приріст досвіду. Що спрощує ігровий процес. Що, в порівнянні з тим же новим Horizon виглядає так собі. Знаю, що дорожчий, та він дає куди більше. Можна з Assassin's Creed: Valhalla порівнювати. Там доповнення коштують пристойно, але пропонують кілька десятків годин ігрового процесу, що має розвиток. А не змушує займатися одним і тим самим.


А ще у грі постійно вилітають баги. Боротьба з якими займає багато часу. Чи, наприклад механіки, що починають працювати не так, як повинні. Гарантую, що в перший тиждень нові екзотичні речі почнуть ламати гру та будуть виключені на якийсь період.


Якби там не було, повністю об'єктивним автор бути не може. Не даремно в мене майже дві тисячі годин) Одне знаю напевно - пропускати це не планую. Що будете робити ви - самі вирішуйте.


Хорошого ранку, дня чи вечора. Не знаю, коли читатимете статтю)


Фото - зображення взято зі сторінки менеджера Bungie по зв'язку зі спільнотою, dmg04

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page