top of page

Доставка

4811.png

Нова Пошта - доставка по Україні

Ми здійснюємо доставку Ваших замовлень в будь-яке відділення Нова Пошта по всій Україні. Термін доставки, як правило, становить 1-3 дні. Вартість доставки за тарифами перевізника.

Звертаємо Вашу увагу, якщо товар оплачується післяплатою на відділенні Нова Пошта, то пересилання грошових коштів оплачує покупець.

Нова Пошта - адресна доставка

Ми здійснюємо доставку Ваших замовлень по Києву і Україні. Термін доставки, як правило, становить 1-3 дні. Вартість доставки за тарифами перевізника.

Delivery-pana.png

Звертаємо Вашу увагу, що оператор обов'язково повинен підтвердити наявність товару в магазині або узгодити термін переміщення товару зі складу в магазин або пункт видачі.

Замовлений Вами товар зберігається в магазині або пункті видачі до 3-х (трьох) робочих днів. Після закінчення даного терміну, в разі якщо Ви не забрали Ваше замовлення або не підтвердили намір його забрати, замовлення буде скасовано.

Оплата

Готівкою при отриманні

Готівковий розрахунок можливий як при покупці в пункті видачі товару, так і при доставці кур'єром. Оплата приймається виключно в національній валюті.

Наш співробітник оформить Вам видаткову накладну (товарний чек), яка в свою чергу є гарантійним талоном. Підписавши видаткову накладну (товарний чек), ви підтверджуєте факт оплати та отримання товару.

Bank-note_Two-Color.png
Credit-Card_Monochromatic.png

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard

До оплати на сайті приймаються карти Visa і MasterCard. При формуванні замовлення, Вам необхідно вибрати в списку можливих способів оплати - оплата Банківською платіжною карткою, після чого підтвердити замовлення. Далі ви будете перенаправлені на спеціальну безпечну сторінку банку, на якій вам необхідно авторизуватись і підтвердити оплату з вашої картки.

Послуги Оплати банківською платіжною карткою на сайті надаються платіжною системою "N".

bottom of page