top of page

Актуальні ігрові новини

Cyberpunk 2077  DLC 

  Ще наприкінці літа компанія CD Projekt RED офіційно підтвердила свій намір випустити ряд доповнень, причому частина з яких є абсолютно безкоштовною.

  І тепер, коли з момент виходу гри пройшло всього кілька тижнів, творці повідомили про готовність представити перше розширення вже на початку 2021 року.

Правда, про вміст DLC інформація на даний момент практично повністю відсутня, так як єдине, про що було оголошено, користувачів чекає нова історія про Найт-Сіті і вона буде поширюватися на безоплатній основі.

  Точну дату релізу команда також не оголосила, однак при цьому існує ймовірність, що подія відбудеться поточної взимку і буде супроводжуватися одним із запланованих оновлень.

19c50b7060-2_1390x600.jpg

Цікаві факти 

  Окрім Кіану Рівза, в грі можна зустріти безліч персонажів, зовнішність яких скопійована з відомих людей. При цьому Кіану засвітився не тільки в ролі Джонні Сільверхенда, але і в якості маловідомого актора в пісні No Save Point, створеної хіп-хоп групою Run The Jewels.

  В локалізації російської версії гри також взяли участь різні зірки. Правда, сподобалося це не всім гравцям. «Голос Геральта» Всеволод Кузнєцов озвучив радіоведучого Стенлі. Анастасія Івлеева (Карина Лі), Елджі (Кевін Кінг), Данила Поперечний (Кірк Сойєр), Ніна Кравіц (Ніна Кравіц) і Олександр Гудков подарували свої голоси різних героям. Блогери BadComedian і Стас Давидов засвітилися в фінальних титрах Cyberpunk 2077.  Нажаль україномовних героїв,так і саму,  українську локалізацію ми ще не почуємо.

mNTUMrEw0gIlAEuCzoXIfA.jpeg
bottom of page